Instalacja systemu Windows

Nośnik instalacyjny Windows

Oferujemy usługę kompleksowej instalacji i reinstalacji systemu Windows 10/8/7/Vista/XP/2000, po której komputer będzie w pełni gotowy do pracy i korzystania z Internetu. Wraz z systemem zainstalujemy wszystkie najnowsze uaktualnienia i sterowniki, a także legalne oprogramowanie dostarczone nam przez Klienta.

Ponowna instalacja Windows bywa niejednokrotnie jedyną deską ratunku w przypadku poważnej infekcji wirusa lub powolnego działania komputera. Bardzo często próby regeneracji i optymalizacji dotychczasowego systemu okazują się niewystarczające i co ważniejsze – zupełnie nieopłacalne. Przy intensywnym używaniu komputera przez kilka lat Windows ulega powolnej, ale nieuchronnej degradacji.

Czy dane z mojego komputera są bezpieczne?

Instalacja Windows w naszym serwisie przebiega bez utraty danych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że pliki użytkownika miewają większą wartość od całego komputera. Przed wykonaniem instalacji uruchamiamy zewnętrzny system operacyjny, wykonujący pełną kopię danych na przenośnym dysku USB lub wyjmujemy dysk z komputera. Taka metoda działania zapewnia stuprocentową skuteczność nawet w przypadku, gdy stary system zupełnie odmawia już współpracy.

Co obejmuje usługa instalacji?

  • Kopię danych z dysku komputera (po konsultacji i otrzymaniu zlecenia przez klienta).
  • Zainstalowanie legalnego systemu Windows w wersji 11/10/8/7
  • Zainstalowanie stabilnych sterowników sprzętu i towarzyszącego im oprogramowania.
  • Zainstalowanie darmowych programów niezbędnych do codziennej pracy (po konsultacji i otrzymaniu zlecenia przez klienta).
  • Zainstalowanie legalnego oprogramowania z nośników dostarczonych przez Klienta.
Zapraszamy do serwisu OLIMP!

Zapraszamy do zostawienia laptopa w celu dokonania właściwej diagnozy w punkcie serwisowym Olimp przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu (tel. 071 725-69-62). Diagnoza jest darmowa. Realizujemy serwis wysyłkowy na terenie całej Polski.