Naprawa tabletów

Naprawa tabletów

Oprócz laptopów naprawiamy również popularne od kilku lat tablety. Wbrew pozorom wachlarz usterek jest tu bardzo podobny. Serwisujemy tablety wszystkich marek, w tym szczególnie Apple iPad, Acer, Asus, Nexus, Lenovo, Samsung, Huawei, Acer, HP i Toshiba.

Oferowane usługi

 • Uszkodzony digitizer
  Uszkodzony digitizer
  Wymiana lub naprawa gniazda zasilania – najczęściej jest to gniazdo USB, które w trakcie eksploatacji po prostu się zużywa.
 • Wymiana płyty głównej tabletu – operacja skomplikowana, ale możliwa.
 • Wymiana zbitej szybki (i zintegrowanego z nią digitizera sprawiającego, że ekran jest dotykowy) – najczęściej uszkodzonej wskutek upadku tabletu. Taka usterka objawia się zmiana barw na ekranie i charakterystyczną "pajęczyną".
 • Wymiana obudowy tabletu – w przypadku, gdy ulegnie nieodwracalnemu uszkodzeniu.
 • Wymiana ekranu tabletu (matrycy) – jeśli oprócz digitizera została uszkodzona sama matryca lub jeśli digitizer i ekran LCD są ze sobą sklejone.
 • Wgranie nowego systemu, format, reset ustawień – najpewniejszy sposób na przywrócenie tabletowi szybkości i stabilności działania.
 • Czyszczenie i naprawa tabletu po zalaniu – pomimo, że tablet nie posiada klawiatury - woda i tak może dostać się do jego wnętrza.
 • Naprawa tabletu po upadku – usuwanie wszelkiej maści uszkodzeń mechanicznych.

Czy naprawa tabletu jest opłacalna?

Nawet, jeśli tablet został na pierwszy rzut oka mocno pokiereszowany – może się okazać, że uszkodzenia wcale nie są rozległe. Dlatego zachęcamy do przyniesienia sprzętu na darmową diagnozę. Wycenimy wówczas koszt naprawy i pozostawimy Ci decyzję odnośnie jej kontynuowania.

Tablet ASUS z rozbitym digitizerem.
Mocne uszkodzenie? Niekoniecznie. W niektórych przypadkach może okazać się, że połamana została jedynie ochronna, zewnętrzna szybka.
Zapraszamy do serwisu OLIMP!

Zapraszamy do zostawienia tabletu w celu dokonania właściwej diagnozy w punkcie serwisowym Olimp przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu (tel. 071 725-69-62). Diagnoza jest darmowa. Realizujemy serwis wysyłkowy na terenie całej Polski.