Usuwanie wirusów

Walka z wirusami

Oferujemy usługę szybkiego i skutecznego usuwania wirusów, trojanów, dialerów i spyware z systemów Windows 8/7/Vista/XP. Współczesny Internet jest pełen niebezpieczeństw i często zdarza się, że nawet największa ostrożność nie ochroni nas przed poważnymi problemami z komputerem.

Kontakt

Serwis laptopów OLIMP
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław

tel. (71) 725-69-62

Używam programu antywirusowego, czy coś mi grozi?

Na rynku konkuruje wiele programów antywirusowych, różniących się ceną i jakością działania. Należy mieć jednak świadomość, że nie istnieje stuprocentowa ochrona przed cyberatakiem. Czasem wirus bywa szybszy od naszej komputerowej defensywy. Jeśli komputer zdradza objawy infekcji, której antywirus nie potrafi zwalczyć - zapraszamy do skorzystania z serwisu OLIMP. Działanie szkodliwego oprogramowania może objawić się na wiele sposobów:

  • Może doprowadzić do utraty ważnych danych lub ich nieodwracalnego uszkodzenia.
  • Może wykorzystać nasz komputer jako internetowe "zombie", atakujące innych użytkowników globalnej sieci.
  • Może wykraść nasze hasła i przejąć konto pocztowe lub bankowe.

Prosimy pamiętać, że najlepszym programem antywirusowym jest nasz własny rozsądek. Należy unikać wchodzenia na podejrzane strony internetowe oraz ściągania plików z niezaufanych źródeł.

Czy korzystanie z usług serwisu jest konieczne?

Ataki wirusów niejednokrotnie pozostawiają po sobie bardzo skomplikowane następstwa. Nawet, gdy wydaje nam się, że zażegnaliśmy kryzys - infekcje potrafią pozostawać w ukryciu, oczekując na odpowiedni moment do nawrotu. Nasi serwisanci posiadają bogate doświadczenie w usuwaniu najpopularniejszych rodzajów wirusów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje dane pozostaną w przyszłości bezpieczne.

Jakie rodzaje wirusów usuwamy?

Usuwamy wszystkie najpopularniejsze odmiany wirusów, a także dialery, trojany i instalowane bez Twojej wiedzy programy szpiegowskie. Zajmujemy się przede wszystkim rozprzestrzenionym w rodzimym Internecie wirusem Policja/Ukash/Weeslof/PaySafeCard, podszywającym się pod polskie organy ścigania oraz wirusami Critroni/CTB-Locker i WannaCry/WannaCrypt, żądającymi okupu za odszyfrowanie ważnych plików. Usuniemy też niechciane dodatki do przeglądarek internetowych - paski, przyciski i natarczywe pluginy.