Problem z nagrzewaniem się laptopa

Naprawa wentylatora

Zapraszamy do skorzystania z naszej diagnozy online, która udziela orientacyjnych informacji o tym, co może być przyczyną problemów z Twoim komputerem. Poniżej opisujemy problemy związane z nagrzewaniem się laptopa.

Spis treści

  1. Laptop mocno się nagrzewa
  2. Wentylator w laptopie działa bardzo głośno

 Laptop mocno się nagrzewa

Z biegiem czasu układ chłodzący laptopa jest coraz bardziej zanieczyszczony. Kołtuny kurzu wciągane przez kratki wentylacyjne powoli blokują kanały, którymi porusza się powietrze. Brak drożności chłodzenia prowadzi do nagrzewania się sprzętu i jego uszkodzenia. Jeśli zauważasz symptomy przegrzewania w Twoim laptopie, sugerujemy oddanie do go serwisu na pełną konserwację. W ten sposób minimalnym kosztem zaoszczędzisz sobie znacznie większych wydatków.

Sugerowane działania: pełna konserwacja laptopa.

 Wentylator w laptopie działa bardzo głośno

Wielu użytkowników komputerów narzeka na głośne, irytujące wentylatory. Hałaśliwa praca często wiąże się z uszkodzeniem lub zużyciem układu chłodzenia. Dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza obudowy powinny być dla Ciebie sygnałem alarmowym. Wysoka temperatura jest bowiem wielkim wrogiem elektroniki!

Sugerowane działania: naprawa układu chłodzenia.

Uwaga!

Pamiętaj, że diagnoza online dostarcza tylko orientacyjnych informacji! Nic nie zastąpi fizycznej wizyty w serwisie z uszkodzonym sprzętem. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu, bezpłatnie zdiagnozujemy Twój komputer i przedstawimy konkretny kosztorys do zaakceptowania.

Nasz telefon kontaktowy to (71) 725-69-62.