Kontakt

Kontakt

Nasz serwis znajduje się w centrum Wrocławia, niedaleko Galerii Dominikańskiej, Poczty Głównej i budynku OVO. Dojedziesz do nas z łatwością z każdej dzielnicy miasta. Jeśli mieszkasz poza Wrocławiem, być może zainteresuje Cię oferta serwisu wysyłkowego, w którym sprzęt dostarczasz kurierem.

Adres punktu serwisowego

Witryna serwisu
Witryna serwisu OLIMP
Serwis komputerowy OLIMP
ul. Worcella 2
50-450 Wrocław

☎ tel. (71) 725-69-62
e-mail: serwis@olimp.wroclaw.pl

Godziny otwarcia: Pn-Pt 11:00-19:00

 Zobacz na mapie

Wyceny naprawy dokonujemy wyłącznie po oględzinach sprzętu (bezpłatnie). Unikamy wystawiania diagnoz przez telefon i e-mail, z doświadczenia wiemy, że bywają one mylące. Ewentualne zmiany godzin publikujemy na niniejszej stronie internetowej oraz na naszym oficjalnym profilu w Google.

Dojazd samochodem

Pod naszym serwisem znajduje się kilka miejsc parkingowych (znajdujemy się w strefie C płatnego parkowania). Kliknij przycisk poniżej, aby wyznaczyć trasę za pomocą Google Maps lub wybranej przez Ciebie mobilnej aplikacji:

 Wyznacz trasę

Dojazd komunikacją miejską

Kilka minut piechotą od serwisu znajdują się przystanki Krasińskiego, Wzgórze Partyzantów, Komuny Paryskiej, pl. Wróblewskiego i Galeria Dominikańska. Zdecydowanie najbliżej (ok. 150m) jest do przystanku autobusowego Krasińskiego. Kursują tu linie 106, 145, 146, 148, 149, A. Sugerujemy skorzystanie z serwisu Google Maps lub JakDojade.pl w celu znalezienia optymalnej trasy:

 Znajdź połączenie w Google  Znajdź połączenie w jakdojade.pl